Agenda
  1. Concert Regionaal Jeugdharmonieorkest

    27 October 19:30 - 21:30
  2. Kapellentreffen in de Greune Zaol

    28 October 12:00 - 20:00
  3. Drumbandconcert Rising drums en Feestavond

    3 November 19:30
  4. Opluistering Allerheiligenviering door ensemble

    4 November 15:00 - 16:00
  5. Dropping

    17 November 18:00 - 18 November 02:00

Wij danken de sponsoren van onze harmonie.

Wilt u ook sponsor worden en wilt u meer informatie over onze sponsorpakketten ontvangen? Neem dan contact op met sponsoring@hppwolder.nl.

Zilveren sponsor

Rabobank www.rabobank.nl/lokale-bank/maastricht/

Sponsorpakket A

Suzy Satijn  

Sponsorpakket B

Rijschool Bastiaens www.rijschoolbastiaens.nl
Café De Pepel                              www.cafedepepel.nl
Fysiotherapie Mariëlle Smeets / Corpus Sana                                www.fysiosmeets.nlwww.corpus-sana.nl
Attentiv – Hans Vangangelt       www.attentivheerlen.nl
Cebiq                                            www.cebiq.com
Dolmans Schilderwerken           www.dolmansschilders.nl
Chromin Maastricht B.V.             www.chromin.nl
Spannende Plafonds             www.spannendeplafonds.nl
De Greune Zaol             www.degreunezaol.nl

 Sponsorpakket C 

Slagerij Pinckaers
Apotheek Van Thoor www.apotheekvanthoor.nl
BTA Groen                                   www.btagroen.nl
Bakkerij Paulissen                      www.bakkerijpaulissen.nl
Solid Bouw www.solidbouw.nl
Scholten Taxaties                       www.scholtentaxaties.nl
Maison Louis                               www.maisonlouis.nl
Poeliersbedrijf de Hazendans  www.hazendans.nl
Jac. De Groot Natuursteen        www.jacdegroot.nl
Wishaupt Constructiebedrijf      www.wishauptbv.nl
Mary Wong                                   www.marywong.be
Keurslager Paul Wevers            www.wevers.keurslager.nl
Ivo F.M. van der Zee, Belastingadviespraktijk www.vanderzee-belastingadviespraktijk.nl

Overige sponsoren

Darmaas
Hogenboom Installaties             www.instal-hogenboom.nl
Brand Beveiliging Maastricht www.b-b-m.nl
Garage Castermans (Luxemburg) www.audi.lu